''The Universe Of Magic''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Darkness will wait you... Roleplay forum
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Приятели на форума...
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 1:59 pm by Елън Грейнджър

» Къщата на Кристен Стюарт
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 17, 2012 11:24 am by Келън Стюарт

» Полянката...
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 02, 2012 2:24 pm by Алдур

»  Създаване на Пасивни герои
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 8:41 am by Кристен Стюарт

» Търся си някой за РП..
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:50 pm by Елън Грейнджър

» Търся си гадже..
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:31 pm by Келън Стюарт

» Съзтезателната писта
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 8:24 pm by Кристен Стюарт

» Тук споделяите идеи за масовото рп..
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 04, 2012 8:35 pm by Кристен Стюарт

» Келън Стюарт
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 8:54 pm by Кристен Стюарт

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Top posters
Кристен Стюарт
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Елън Грейнджър
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Алдур
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Джейсън
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Алексис Блек
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Келън Стюарт
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
A...
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Ася.
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Катара
Апартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_lcapАпартаментът на Джейс - Page 2 I_voting_barАпартаментът на Джейс - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пон Дек 07, 2020 6:32 pm
Администратор:
Кристен Стюарт



Елън Грейнджър

Ако имате нови идеи за скин,пишете на Елън Грейнджър...


 

 Апартаментът на Джейс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 03, 2012 4:43 pm

First topic message reminder :

Малък и беден на вид апартамент с три стаи.Тесния коридор води до спалнята в която се помещава средно голямо легло, гардероб и маса на която най често чисти оръжията си.Втората стая е отредена за един стар и изтъркан диван, малка масичка и телевизор, който често остава включен, дори в апартамента да няма никой.В стята също така има малка вградена кухня, която побира само мивка, един два шкафа, печка и пералня.Джейс рядко се изживява в ролята на домакиня и в апартамента е разхвърляно, но една стая се отличава.По станите й са окачени оръжия, които почти всеки ден чисти, дори да не е използвал.Стаята няма прозорци и едиствената светлина идва от една лампа, която за размерите на стаята я осветява прекалено добре.Понякога Джейс използва помещението за да измъчва магическите създания.Има метална маса, за която със сребърни кбелезници и още много допълнителни каиши завързва жертвите си.На отделна маса пък държи инструментите с които се забавлява.В апартамента също така има средно голяма баня и тоалетна, по чиито плочки много често се излива кръвта на съществата а и на самия Джейс.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:57 pm

не бива да е с мен..?А къде, заключена в онази стая ли?Или пък направо убита от онези отвън?Ръката й хвана дръжката, но аз не успях да спра своята и също я хванах.Погледнах я в очите...защо не искаше да пстане..беше просто една нощ, не исках да се женя за нея!
-Не трябва и все пак е така.Не може да го променим, така че защо да се опитваме?Знаеш че и ти ме искаш...не го крий...-казах аз, приближавайки се отново към нея...погледа ми се плъзна към дръжката на вратата надявайки се да я пусне.Не исках нищо от нея...просто една нощ тук с мен...След това щом искаше щях да я оставя да си тръгне...щеше да си иде и повече да не чуе за мен, ако толкова се страхуваше от мен или от това което можех да й причиня...и все пак нещо ме караше да мисля че тя не бе от онези вампири които биха се пазили чак толкова много от ловец като мен.Все пак, тя бе тази която искаше да излезне от апартамента ми, знаейки че навън все още има ловци.Оставаше едва час до зазоряване и те щяха да се приберат.Никой не ловуваше посред бял ден...беше прекалено...е имаше и някои които го правеха, но до сега не бях срещал подобен ловец...не и в този блок.
-Ако искаш може да си тръгнеш и да рискуваш да те хванат, макар че вярвам че ще се справиш навън, но има и дръг вариант.Остани още малко и ти гарантирам че ще направя всичко за да се почувстваш добре...а след това щом толкова много настояваш да си отидеш, си свободна да си вървиш...-казах нкрая аз, докато пръстите ми отново се плъзнаха по рамото й, заставайки на гърба й, където се заиграха с плата на блузата й...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 1:29 pm

Аз се колебаех.Не бях човек,който иска сериозна връзка,но.Градът беше хубав,не знаех ще остана ли.Колебаех се за човекът,който сега чакаше.Какво?Утре щях да остана при хората в онова нещо,което наричах ''временна къща''.Щяха да ме изритат,ако сега ще стоя ,нямах избор.Исках да си отида,но исках да остана.С всичките онези негови думи.Плашеше ме,не исках да се сетя какво щеше да направи.Нямах намерение да излизам ,но ловците...ако ме хванеха.Защо се колебаех?Исках да хо ухапя,всичко щеше да свърши...ще забравя какво стана.Една нощ.Друго?Нямах намерение да стоя.Хванах дръжката на вратата,успях да се отскубна от него.Закрачих ,но реших,че ще е хубаво,ако поне му кажа нещо...или трябаше да си тръгна?
Аз започнах:
-Ами...исках да благодаря,че ...не ме предаде на ловците.-започнах аз.
Чудех се...щях да го целуна,но се спрях.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 2:14 pm

Тя нямаше да остане...хубаво, сама пожела така.Нямаше да й се меся..Усмихнах се и се дръпнах назад за да излезе, щом толкова настояваше да си тръгне.Дори ако искаше щях да я изпратя, не бях толкова лош...ловец.Е ако погледнем от гледна точка на ловците, май наистина съм лош ловец, но какво да се прави, следващото магическо създание нямаше да бъде жалено както направих с нея.
-Изчакай, ще ти извикам такси.-казах аз и се обърнах да потърся телефона си.Намерих го паднал на дивана където седях и след няколко секунди завърших разговора, като след това затворих и отново го оставих на дивана.
-Докато стигнеш до долу таксито ще те чака.Ако искаш мога да те придружа, но ако вярваш че не ти трябва повече помощта ми ще остана тук.-усмихнах се чаровно и й отворих вратата.Наистина не исках да си мисли че бих я наранил, все пак, ако бе така до сега да го бях направил.Зачаках да ми отговори, като погледа ми не спираше да се плъзва по тялото й...и все пак щеше да си иде...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 2:30 pm

Аз го целунах.Да,не знаех какво правя,но нали повече нямаше да се срещаме ?Или щяхме?Не знаех.Целувката траеше няколко скеудни.Аз отлепих устни от неговите и го погледнах.Ловецът също не ми каза нищо.Не знаех какво мислеше.Не,аз знаех как да благодаря запомнящо.Аз отново долепих устни до неговите.Усмихнах се нежно.Не,той не знаеше какво правя.Не го хапех,не правех нищо.Само действах.
Чух ,че таксито дойде.Нямах време,но не спирах.Какво правех?Да,сигурно бях странна.Не знаех какво правя,защо го правя.Знаех,че не беше правилно.Погледнах го отново.Аз усещах леката нотка на чуденето.Имах чувството,че трябваше да си тръгна.Желанието .страстта...не помръдваха.Какво?Трябваше да си ходя,не трябваше да стоя.Исках да си ходя...но не бях сигурна.
Сега оставих нещата в неговите ръце.Ставаше интересно.
Аз започнах:
-Защо искам да си тръгна?-започнах аз.
Не исках,но .Аз се уплаших...защо?Исках да си ходя...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 3:51 pm

тя започна да ме целува, като въпреки очудването изписано по лицето ми успях да се насладя на всяка нейна целувка.Харесваше ми да я усещам толкова близо...едната ми ръка се намести на кръста й, притискайки тялото й към мен...накрая я пуснах, когато чух че ме пита защо иска да си тръгне.И аз не знаех защо го желае, но щом бе такъв факт, нека го направи...нямаше да й се пречкам в краката или да й иизяснявам желанията й.Въпреки че можех да се поровя в ума й, не намирах за нужно да го правя.
Отново се усмихнах...погледнах я в очите и попитах:
-Ще тръгваш или оставаш?
Да си призная исках да остане при мен и бях готов да се моля, но...просто нямаше да го направя.Нямаше да се моля на студенокръвен вампир като нея да остане с мен тази вечер...
Докато чаках отговора й се дръпнах дори още повече от нея, създавайки онова неловко пространство което не смеех да прекрача и да се приближа...все още усещах устните й по своите и студенината на кожата й...беше приятно, противно на очакванията й и дори да не я познавах и да знаех само и единствено че я исках толкова силно...Дали отново се бях превърнал в ловеца влюбен в жертвата си?Не...не, това не бе любов, по скоро бе само плътско удоволствие...или пък...все тая!
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:18 pm

Аз го целунах отново.Не знаех какво изпитвах.Да,жалението си беше сигурно.Различно нещо?Защо се дърпах,когато знаех,че повече нямаше да го срещна?Исках да се срещаме,нямаше да забравим онова,което ни разделяше.Аз бях кръвопиец.Аз знаех,че ще го нараня.Не,не мислех да му се обаждам.Нямаше да му пиша,нищо.Щяхме да сме двама непознати в този океан от чувства и колебания.
Знаех,че нещо ме спира.Защо?Ловецът е един човек,който иска да ме убие.Аз бях само убийца ,но не бях посегнала на никого.Аз обичах онази течност,нямах избор.Ловецът не знаеше каква съм.Не,той имаше...защо?Какво ме спираше?Аз погледнах отново към вратата.Трябваше да си тръгна.И за двамата щеше да е добре,ако сега закрачех към вратата...и повече не звънна.Знаеше как да се свърже.С мен.Но аз не знаех дали иска...какво ще иска?Нали щеше да ме убие?Той отново ме погледна.Аз се усмихнах и се насочих .Целунах го .Аз започнах:
-Знаеш,че не бива да остана тук...искаш ли да остана с теб?-започнах аз.
Не подозирах какво ще отговори.Знаех само,че не исках да го убия .Страст или нещо повече?Аз се усмихнах и зачаках.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 7:05 pm

Дали я искам тук?Да...а щях ли да го кажа?...щом от това зависеше дали ще остане явно се налагаше да го кажа...Погледнах я и се приближих към нея...ръката ми бутна вратата и я затвори, а след това я придърпакъм мен.
-искам да останеш...остани...-казах аз и устните ми се впиха в нейните.Харесвах да ги усещам върху моите...а тялото й...едната ми ръка се плъзна по гърба й.притиснах я към себе си и устните ми се отделиха от нея само за да мога да си поема въздух.Езика ми се плъзна в устата й, като потърси нейния и дори не разбирах дали ми отвръща или напротив...
-Остани...остани...-казах през целувките и след секунда се дръпнах от нея като я погледнах в очите питайки с поглед какво ще направя...дали щеше да остане с мен или просто да си тръгне?Таксито чакаше и нямаше да чака много...телефона ми звънна...навярно беше шофьора, често използвах точно този човек за да ме превозва...Навярно се чудеше защосе бавя...но сега нямаше да съм аз този които щеше да ползва услугите му....надявах се и тя да не го прави.
-Таксито..-казах аз и се обърнах към телефона си, като погледа ми не спираше да пита какво ще стане сега..просто сега не бе насочен към нея за да го види...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 7:40 pm

Аз го целунах отново и се загледах навън.Нямаше да му казвам нищо.Той уж не ме вълнуваше.Вниманието ми отново се прикова на ловеца.Не ме интересуваше какво иска или какво чувства.Аз съм важната в цялата история.Хванах дръжката на вратата.Едно движение ...всичко щеше да свърши.Едно движение.Аз обвих вратът му с ръце и отново го целунах.Отново вкусих от онези прекрасни устни,желанието беше сладко,но знаех,че накрая ще се изпатя.Нямаше да му казвам новият си адрес,не исках връзка.Или поне така мислех.Не ,той не е важен.Ако те разбраха,щеше да умре.Нямаше да го срещна повече.Какво ми дреме?Нали той ме накара насила.Не го исках.Не,ако му се случеше нещо...ако той откриеше.Не,трябваше да си тръгна.Щяха да ме изритат.Какво щяха да кажат?Ако разберат,че съм извън сградата.Нямаше да го карам да ми помага,но наистина не знаех къде ще живея.Нямах избор.Градът беше .Какво исках?Нямах познати,нямах работа.Не,нямаше да се тревожа за това.Живеех за тези моменти.
Аз започнах:
-Ще ме изритат,когато се върна ...след зазоряване.Нямам избор,нали?-започнах аз.
Аз пак го целунах.Исках да си ходя.Желанието ме спираше.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 8:22 am

Тя започна да ми казва как щели да я изхвърлят от квартирата й, когато се върнела и колкото и да исках да й предложа помощ, нямаше как да я поканя тук.Първото което е, нямам свободна стая, а второто бе, че тук бе двойно по опасно от това да живее на улицата.Усмихнах й се и продължих мислите си на глас:
-Не мога да ти помогна, добре го знаеш.Тази вечер остани тук, след това прави каквото искаш, няма да ти преча.-казах твърдо и я притиснах към мен, като едната ми ръка потърси как да я съблече, докато устните ми отново се впиха в нейните.Беше толкова вкусна....устните ми се преместиха на врата й, като се насочваха надолу към гърдите й.
Ръцете ми я поеха и повдигнаха във въздуха, така че краката й да минат от двете ми страни и да ги заключи на гърба ми.Опрях гърба й в стената и докато ръцете ми я придържаха, устните ми се плъзнаха надолу по тялото й.Знаех че въпреки че не трябваше да го правя го исках и сега не се питах защо, защото така или иначе това щеше да стане.Предпочитах да се отдам на желанието си сега...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 1:21 pm

Аз се уплаших,че всичко това ще свърши.Не исках да оставам,но...не исках да го напускам,не знаех.Никога не чувствах нищо,но защо ще се тревожа ,когато той иска да ме убие?Или не?Нямах гаранция,че ловецът няма да ми се нахвръли.Аз го целунах.Езиците ни затанцуваха своя танц.Аз не се колебаех,защото знаех,че няма да срещна ловеца.Той ме притисна до стената и впи устни в моите.Не можех да опредля какви са точно целувките му.Те става нежни,но и страстни.
Аз бавно спуснах ръце по торсът му .Ръцете ми обвиваха всяка част.Устните ми се спускаха,езикът ми се продвижи по устните му.Всеки негов вопъл.Устните му се спуснаха по моите.Придвижваха се по вратът ми,нежно галеше извивките на устата ми.
Не знаех какво,но нещо в човекът привличаше.
Усмихнах му се и се опитах да се възхитя на часовете.Никога нямаше да се върна,но нищо.Изведнъж чух някакъв шум.Измами ли ме?Това само илюзия ли беше или истинско преживяване?Не,това не беше правилно.Знаех го,но.Не,той е човек,той служи само за удоволствие...и за кръв.
Защо?Аз започнах:
-Няма ли да вдигнеш?-започнах аз.Посочих към телефонът.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 7:22 pm

Телефона ни прекъсна и въпреки желанието да го игнорирам, тя спря действията си и ме попита дали не трябва да вдигна.Усмихнах й се, бях убеден че това е шофьора на таксито питащ защо по дяволите не слизам и ако не вдигнех, както възнамерявах, той сам щеше да се качи.Предпазна мярка в случай че вампира с мен ме бе убил или в най добрия случай нападнал.
Отделих се от нея и вдигнах телефона..
-Да?
-Не, не Лу, тръгвай!Не ми трябваш повече...-затворих телефона и се върнах при нея.Мисля че този път нямаше да се дърпа...Отново я целунах и ръцете ми потърсиха начин да свалят блузата й,,,скоро го откриха и блузата с която бе се озова на земята, като след като се загледах в нея се върнах на вампирката пред мен.Отново я целунаг...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 8:06 pm

Аз изчаках краят на този ''супер'' важен разговор.Човеците са ълнуващи създания.Сега ли намери да започне да се обяснява с човекът,който звънна?Не,нямаше да чакам още.Изчаках още известно време и обвих ръце около вратът му.Той ме притисна до стената.Знаех,че сега беше секундата за нападение,ако го захапех сега,щях да го зашеметя.Но щях да чакам цяла нощ,но и имах странното чувство,че ловците са навън.Пипнеха ли ме,нямаше да има приятни преживявания.Писна ми.Трябваше да действам.Устните ми ,които бяха само на няколко сантиметра от врата му трепнаха.
Не успях да го ухапя,не исках да го ухапя.Защо не исках да ухапя?Сега или никога.Аз се възползвах от хубавата поза,която бях заела и дръпнах черната блуза.Забих нокти във врата му и зачаках.Трябваше да броя,когато реша.Нямаше ли да хо ухапя?
Не,не можех да направя подобно нещо.Човекът ставаше...устните му,които се плъзгаха по кожата ми,оставяха следи по нея...аз започнах:
-Нямам никакво време...-започнах аз.
Сега се решаваше какво и кога.Аз го целунах .
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:01 pm

Тя продължаваше да ме целува, като усетих как пропусна една много удобна възможност да ме захапе, а това ме накара да се усмихна леко, докато продължавах да целувам плътта открила се пред очите ми, след свалянето на блузата й.
Сега ръцете ми се спуснаха към панталона й, разкопчавайки ципа и, дланите ми се плъзнаха по страните й, заставайки на дупето й, докато самите ми ръце избутваха панаталоните й надолу.Ръката ми улови единия й крак и все още с крачола на глезена го вдигнах и притиснах към себе си...исках да я усетя колкото се може по скоро...
Сега думите й нямаха значение, когато продължаваше да ме целува.Нямаше да я задържам щом така иска...просто щях да си взема това което исках и да я пусна да си иде...Езика ми се задвижи по врата й, като след секунда ръцете ми я вдигнаха и ни преместиха на дивана, в другия край на стаята.Там не бе особено удобно, но го предпочитах пред това да стоим прави.
Гърба й лежеше на дивана, а аз се настаних между краката й, вече хвърляйки панталоните й настрани някъде на пода.Ръцете ми се плъзнаха по горната част на тялото й, минавайки отстрани, а след това насочвайки се към сутиена й...исках вече да го махна...Както каза тя, нямаше много време...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 13, 2012 6:26 pm

Изчаках време.Сега се чудех какво ще стане,когато всичко с ловецът приключи.Не се колебаех за отговорите,но знаех,че нямаше да го потърся отново.Не исках да забърквам и друг в тази верижка от емоции ,които се колебаех,че ще успея да съхраня.Аз го целунах.
Не мислех,че някога ще бъда с ловецът пак.Аз
не се връщах...никога не правех подобна важна стъпка.
Нямах намерение да страдам пак,болката от раздялата и предателството стояха.Сега беше време за забавление,ако...нещата щяха ли да са различни,ако някога започвах да разяснявам някои неща.
Устните ми търсеха неговите,езикът ми вече ставаше нежен,галеше устата на ловеца.
Не знаех какво щеше да стане...
Аз започнах:
-Не предполагах,че пак ще се измъкнеш...-започнах аз.
Колебаех се...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън
Ловци
Джейсън


Брой мнения : 70
Points : 83
Reputation : 3
Join date : 02.02.2012

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 14, 2012 10:39 am

Думите излезнали от устата й вече нямаха никакво значение, дори не я чувах.Сега важното бе да получа това което исках, а именно нея.И не, сега нямах предвид да я притежавам както попринцип притежавах някое уловено магическо създание...сега просто я исках за момента...исках да я изчукам, а след това...след това не ме интересуваше особено какво щях да правя.навярно нямаше да се видим повече, но това хич не ме притесняваше.Не бе от значение...
Тя бе останала по бельо и скоро след като сутиена й изхвърча на пода, езика ми се отдели от нейния и поех в устата си лявото й зърно.Устните ми галеха голата й плът, докато езика ми си играеше с настръхналото зърно...
Едната ми ръка се спусна по корема й, докато другата масажираше дясната й гърда и пръстите ми бавно се спуснаха по ръба на бельото й.Ръката ми мина под нея, настанявайки се на дупето й и повдигнах таза на вампирката, притискайки го в себе си.Вече усещах колко възбуден бях и бе крайно време да сваля панталоните си и това под тях.Ръката която до преди момент бе на гърдата й, сега се устреми към колана ми и разкопча панталона, като той се смъкна, а аз отново се върнах към това да разучавам тялото на тази толкова секси вампирка...Ръката ми не се спираше, като се надявах да докосна всяка една част от ледената й кожа, която ме възбуждаше...жалко че бяха толкова много, а аз не можех да съм по-бърз защото иксах и да запомня всяка такава част...
Върнете се в началото Go down
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 14, 2012 7:48 pm

Стваше интересно.Не исках да се сещам.Аз бях с човек,не го ухапах.Защо?Едно захапване и щеше да бъде загинал.Дори една ласка...струваше цял един живот.Доста хора загинаха,когато имаха отношения с хора,които бяха кръвопийци и познати.Случилото се щеше да е за една нощ?Не бих жертвала ловеца,защото знаех,че скоро ще срещна.Щях да остана в Кливланд,но нямаше да му звъня...щеше да е само един хубав спомен...една хубава вечер.Нищо повече.
Аз се усмихнах и от устните ми излезе един нежен стон.Не знаех как щях да постъпя,трябваше да ухапя и...щях да си ходя.Не,защо?Ако не беше хапан,щеше да се случи нещо лошо,отдавна не бях пила.Аз погалих нежно кожата на врата му и допрях устни до неговите.Аз го целунах.Устните на ловеца бяха сладки...не се съсредоточих над желанието за ухапване.За кръв.Аз погледнах ловеца с леко съмнение.Не знаех какво ще направи след...аз тихо започнах:
-Трябва да внимавам...-започнах аз.
Не,аз се колебаех.
Не знаех искам ли да срещна ловеца пак.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Апартаментът на Джейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Джейс   Апартаментът на Джейс - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Джейс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Телефонът на Джейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
''The Universe Of Magic''  :: Град :: Жилищна зона-
Идете на: