''The Universe Of Magic''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Darkness will wait you... Roleplay forum
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Приятели на форума...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 1:59 pm by Елън Грейнджър

» Къщата на Кристен Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeВто Апр 17, 2012 11:24 am by Келън Стюарт

» Полянката...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Апр 02, 2012 2:24 pm by Алдур

»  Създаване на Пасивни герои
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 8:41 am by Кристен Стюарт

» Търся си някой за РП..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:50 pm by Елън Грейнджър

» Търся си гадже..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:31 pm by Келън Стюарт

» Съзтезателната писта
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 8:24 pm by Кристен Стюарт

» Тук споделяите идеи за масовото рп..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeНед Мар 04, 2012 8:35 pm by Кристен Стюарт

» Келън Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 8:54 pm by Кристен Стюарт

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Top posters
Кристен Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Елън Грейнджър
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Алдур
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Джейсън
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Алексис Блек
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Келън Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
A...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Ася.
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Катара
Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пон Дек 07, 2020 6:32 pm
Администратор:
Кристен Стюарт



Елън Грейнджър

Ако имате нови идеи за скин,пишете на Елън Грейнджър...


 

 Къщата на Кристен Стюарт

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 9:24 pm



Последната промяна е направена от Кристен Стюарт на Съб Мар 10, 2012 11:13 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:31 pm

-Да.С удоволствие.-казах и се усмихнах.-Само да се преоблека.-казах му и се изпарих.
Качих се в стаята ми и си облякох черни прилепнали панталони,бяла туника,кожено яке и ботуши.Сложих си и кожените ръкавици и отидох при Дан.
-А какво ще кажеш за нещо като съзтезание?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:55 pm

Кристен се съгласи да излязат да покарат и се качи в стаята си, за да се преоблече. След секунди се върна. Алдур пък да споменем, че беше облечен в тъмно сини дънки, дънкено яке в същия цвят и кафяви кожени ботушки. Преди да излязат от гаража тя предложи да си направят състезание.
-Алдур кимна
- Добре - съгласи се той докато се качваше на мотора.
- А каква ще е наградата? - попита

/пиши някъде извън града/
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 10:01 pm

- Да - засмя се Алдур.
Сложи си каската и се качи на мотора. Потеглиха и след минути пристигнаха в дома й. Той си остави дънковото яке на закачалка и отиде в кухнята. Първо провери какви продукти има. Взе няколко картофа и ги сложи да се варят. Когато станаха ги обели и намачка. Оформи кюфтета и всяко оваля в настъргания предварително кашкавал. Подреди ги в тавичка и ги сложи във фурната . Докато се запичаха направи и салата от цвекло и китайско зеле.
- Заповядай - покани той Кристен. - Запечени картофени кюфтета с хрупкава кашкавалена коричка върху канапе от зеленчуци.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 10:16 pm

-Изглежда вкусно.-казах и седнах на масата.-Искаш ли бира или вино?-попитах го сипвайки си уиски в една чаша.
Върнах се отново на масата и започнахме да се храним.По принцип не бях привърженик на картофените кюфтета,но тези бяха много вкусни.
-Много е вкусно.-казах аз и отпих от уискито,а Дан отпи от бирата си.
След като приключихме взех чиниите и ги сложих в миалната.Извадих тортата,която бях направила от хладилника и я разрязах.Сложихв две чинии и ги поставих на масата.
-Ето и десерта.-казах.-Сама съм я правила.-продължих с усмивка.
Тората беше шоколадова,а м/у блатовете имаше пияни вишни.Тортата
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 11:07 pm


- Бира - отвърна Алдур.
Тя му наля, а на себе си сипа уиски.
Започнаха да се хранят. Кюфтетата й харесаха. След вечерята тя сложи чиниите в миялната и извади от хладилника торта, която сама беше приготвила.
- Много е вкусна - усмихна се той след първата хапка. И наистина беше така. Приключиха с тортата и хибридът изпи и чаша вода, след като й помогна да вдигнат масата.
- Какво ще кажеш да продължим с другия десерт - попита той.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:47 am

Подмихнах се.
-Може.-отвърнах и го целунах.
Езиците ни се бореха за надмощие и този път Дан победи в тази игра.Озовахме се в моята стая за няколко секунди и аз започнах да разкопчаавам ризата му не отделяйки устни от неговите.Изведнъж се озовах м/у стената и Дан.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 06, 2012 11:55 am


За секунди се отзоваха в стаята й. Тя започна да разкопчава ризата му, а той я опря в стената, повдигна блузката й и се зае да маха сутиена. През това време устните им не се отделяха едни от други. ..Сутиена и ризата паднаха на земята, а само миг по - късно и блузката ги последва. ..
Двамата се отзоваха върху леглото, където си разкопчаваха един на друг дънките, а през това време не спираха да се милват и целуват.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 06, 2012 2:08 pm

Не след дълго вече бяхме голи и се целувахме на леглото.Обърнах ни и аз бях от горе.Започнах пътека от влажни целувки с език от врата на долу.Малко преди да стигна до приятелчето му тръгнах нагоре по цъшия начин и накрая го целунах страстно.Обичах да дразня мъжете по време на секс.Усмихнах се с/у устните му.Някакси пак бях отдолу исега Дан измъчваше мен.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 3:16 pm

Тя беше отгоре и прокарваше с целувки пътека по тялото му. Надолу и след това обратно нагоре.
Алдур ги завъртя и сега той беше отгоре. Наведе се и почити допря устните си до нейните. Но само почити. Отдръпна ги и й се усмихна. Подразни я така оше малко и после я целуна страстно. Целуна я по врата, по гърдите и пак по устните. А тя обви ръце около врата му. По време на целувките проникна в нея..
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 3:49 pm

Обвих ръце ок0ло врата му и започнахме да се целуваме страстно.По време на целувките Дан проникна в мен и истенах в устата му.Той започна да се движи бавно и нежно,после ускоряваше,а след това отново забавяше.Стенех ипъшках с/у устните му.Прокарвах ръце по гърба му и оставях следи от ноктите си.Секса с него е просто невероятен.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 7:59 pm


Алдур се движеше в нея. Ту бавно и нежно ту забързваше. Ръцете и устните му неспирно шареха по нея. Кристен от своя страна също го милваше и целуваше.
Обви ръце около врата му.
- Обичам те - рече той и я целуна. Продължи да се движи... Любеха се, а по - късно заспаха сгушени един в друг.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 9:00 pm

Сгуших се в Дан.Неговото тяло беше горещо,а моето студено.Огън с/у лед.Сетих се за дървото,което бях оставила в камината по-рано днес.Използвах една от силите си и го запалих.Дан ме погледна въпросително.
-Една от дарбите ми е пирокинеза.-отговорих невинно и се сгуших в него.
Не след дълго и двамата заспахме.Беше ми толкова спокойно и се чувствах в безопастност. В съня си получих видение.Някакво момче щеше да дойде на цутринта.Познавах го от някъде.В съзнанието ми излезе образа на едно малко момченце с трапчинки,руса коса и сини очи.Едва ли е възможно.Е,явно ще разбера на сутринта.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 6:31 pm

Денят обещаваше да е интересен.Аз се разхождах из Кливланд.Нямах никакви новини от ловеца.Нямах право да се оплаквам,аз бях онази,която настоя ,че няма да се срещаме повече.Нищо,поне щях да потърся къде да стоя.Странно.През цялото време имах чувството,че нещо липсва в общата картинка.Бях създание,не трябваше да изпитвам подобни чувства.Не,аз не изпитвах.Вървях по улиците и се надявах,че ще намеря адреса,който видях в списанието.
Пропуснах да отбележа,че намереих подходяща къща.Въпросът беше,че не знаех къде се намира и трябваше да се лутам из Кливланд цял ден.След няколко часа стоях пред къщата.
Нямах намерение да крещя,затова реших да постъпя,както бях учена.Отивам до вратата,вдигам ръка и звъня.Не,не трябваше.Нищо,поне щях да си намеря къща.Оставих чантата си,после погледнах отново към вратата.Побутнах я и тя се отвори.Добре се уредиха собствениците.Разнесе се някакъв звук.Аз погледнах към различното стълбище и видях някаква жена.Изглеждаше позната.
Аз започнах:
-Вратата беше отворена.Надявам се,че няма проблем...-отговорих аз.
Застанах на канапето и отворих една бутилка с алкохол.Жената не изглеждаше впечатлена от поведението.
Поне не очакваше мен...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 11:59 am

Сутринта чух някакъв шум отвън.Дан още спеше затова се измъкнах и си облякох едни къси панталонки и потник.Помислих,че е онзи мъж от съня ми,но не беше той беше някаква жена.Беше влезнала в къщата и явно вратата е била отворена.
-Вратата беше отворена.Надявам се,че няма проблем...--каза тя.
Кимнах в отговор.
-С какво мога да ви помогна?-попитах я.
Момичето седна на дивана и отвори една бутилка с някакъв вид алкохол.Не бях особенно впечатлена или изненадана.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 1:00 pm

Денят ставаше интересен.Аз прецених,че трябва да се изправя.Усмихнах се на жената.Явно не я хванах в удобен час,но какво?Нямах време за обяснения.Отпих една хубава глътка алкохол и я прецених с поглед.Не изглеждаше зле,но не беше човек.По нейният осъдителен поглед сметнах,че не е от дружелюбните.Наместих се удобно и понечих да взема телефонът.Бръкнах в чантата си,после извдих парченцето хартия,където пишеше адрес на дадената къща.Явно се търсеше някой достатъчно щур човек,който ще живее тук.
Жената пое хартийката и я разгледа внимателно.Усмихна се,но чакаше още да се каже.
Аз започнах:
-Видях,че търсиш човек,който да живее при теб...съквартирантка.Нова съм и трябва да живея някъде,докато намеря къща...-отговорих аз.
Знаех,че не съм подходяща,защото пиех.Аз се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Келън Стюарт
Древни вампири
Келън Стюарт


Брой мнения : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 1:27 pm

Сутринта тръгнах от хотела и не след дълго бях пред къщата.Беше доста голяма.Вратата беше отворена и затова влязох вътре.Видях Кристен и още някакво момиче.И двете погледнаха към мен.Стю се чудеше кой съм и явно снощи е получила видение за мен,но не е могла да ме познае.
-Зсравейте.-казах аз и погледа ми се фокусира в/у Стю.
Огледах я изглеждаше добре.Ослушах се чувах джафкане от двора и тихо похъркване от горния етаж.Повдигнах вежди.
-Стю няма ли поздравиш малкото си братче?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 1:32 pm

Келън?!Не можех да повярвам.
-Кел?-попитах,а той се усмихна.
Метнах му се на врата.
-Боже толкова си пораснал.-казах и му разроших косата.-Кел това е моята нова секвартирантка...-чак сега разбрах ,че не и знаех името.
Чудех кога ли ще се събуди Дан.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 2:18 pm

Каква сладникава роднинска среща.Направо ще приседне.Аз знаех,че не
правилно.Не трябваше да стоя в къщата.Единсвеното нещо,което научих в
интерната е,че поне трябваше да се представя.Жената погледна към мен,но
аз дори не я удостоих с поглед.Само се усмихнах и погледнах
нагоре.Какво ли щеше да последва?Нима щеше да е онзи неудобен
час,когато братът се запознава с гаджето на сестраичката си?Вероятно да.Хвърлих бегъл поглед към нея.Не,нямаше да бъда злобна.Поне сега.Още не беше сигурно ще остана ли.Оставих дрехата си на един от столовете,като реших да покажа хубавия си вкус за дрехи.Бях облечена в рокличка.Аз започнах:
-Аз съм Елън Грейнджър,приятно ми е...-отговорих аз.
Не попитах за техните имена,не знаех дали се интересувах .Жената ме погледна странно.Аз се усмихнах и оставих взех чантата си.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Келън Стюарт
Древни вампири
Келън Стюарт


Брой мнения : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 2:55 pm

Когато Стю посочи новата си секвартирантка не можех да отделя поглед от нея.
-Уау.-беше единственото,което казах преди чинето ми да падне до земята.
Бях я зяпнал като пълен идиот.Както бебе гледа лампа.Беше изключително красива.Представи се като Елън Грейнджър,но аз бих я нарекал ангел.
-Приятно ми е.Аз съм Келън.-казах аз като в началото пелтечех малко. -Ъм...Стю може ли остана да живея тук?-казах без да я поглеждам.
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 3:01 pm

Кел май се влюби.Подсмихнха се.Момичето се представи.Казва се Елън Грейнджър.
-Приятно ми е.Аз съм Кристен ,но всички ми казват Стю.-представих се аз.
-Няма нужда да плащаш наем или каквото и да е.Но,ако се храниш с хора не ги води тук.Това е единственото паравило.-завърших с усмивка.
Келън продължаваше да я гледа така както бебе гледа лампа.
-Ъм...Стю може ли остана да живея тук?-попита изведнъж без дори да ме погледжа.
-Ама,разбира се.-казах аз.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Елън Грейнджър
Администратор
Елън Грейнджър


Брой мнения : 112
Points : 207
Reputation : 9
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Танцувайки под дъжда...

Нещо за герой:
Нещо за герой:: Принципно изглежда доста любезна,но може да те нападне за секунда.Рядко напада хора.След изгнването й,не казва какво чувства.Разкрива се само пред някои хора.

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 3:17 pm

Денят ставаше хубав.Аз погледнах към новият.Чудех се,сигурно е създание.Странно,защо?Изглеждаше симпатичен.Жалко,че нямаше да остана дълго.Започваше да ми харесва новата къща.Нещо в нея също.Добре,някой в нея.
Усмихнах се.Взех чантата,която носех и изпъшках.Доста тежка е,нищо,че носех вътре само важните неща.Не,въобще не бързах.Усещах неудобство,защото постоянно гледах брата на новата хазяйка.Не,нямах сила да погледна към него,защото..изглеждаше доста добре.Повече от добре.
Аз започнах:
-Спокойно,аз винаги върша работата си добре и не оставях следи...междудругото,аз отивам да оставя багажа си...-отговорих аз.
Да,не допусках ловците да разбират кога съм се хранила.Погрижвах се винаги да отстраня следите.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 4:12 pm


Алдур отвори очи очи събуждайки се. Кристен беше станала и той също стана. Отиде до банята където се изми. От долу се дочуваха гласове. Той си сложи дрехите и тръгна да слиза по стълбите. На долния етаж завари Кристен както и двама непознати. Момче и момиче. А момчето не откъсваше поглед от непознатото момиче. Гледаше я като бебе към лампа.
- Здравейте - поздрави ги Алдур
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:17 pm

Дан стана и слезе.Поне беше облечен.Кел още зяпаше Елън и беше доста смешно всичко.
- Здравейте - поздрави ги Дан.
Погледнах го и му се усмихнах.
-Добро утро скъпи.-казах аз и при това Кел се обърна.
Гледаше ме като луд.Вдигна вежди въпросително чакайки отговори на доста въпроси.
-Кел,Елън това е приятелят ми.-казах аз.-Скъпи това е Келън брат ми и Елън новата ми съквартирантка.-завърших с усмивка.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Келън Стюарт
Древни вампири
Келън Стюарт


Брой мнения : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 03.03.2012

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 6:34 pm

Добре мисля,че е време да се окопитя.Опитах се,но нещо не се получи.Изведнъж чух някой да казва :
- Здравейте.-погледнах към някакво момече като гръмнат тапишон.
После погледнах кън Стю и повдигнах вежди въпросително.Момчето изглежда туко-що е станло от леглото.Косата му беше леко разчорлена.Изведнъж Стю се обади.
-Кел,Елън това е приятелят ми.-каза тя.-Скъпи това е Келън брат ми и Елън новата ми съквартирантка.-завърши с усмивка.
-Приятно ми е.-казах подозрително.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 7:40 pm


- Кел, Елън, това е приятелят ми каза с усмивка Кристен.
Представи и двамата непознати. Момчето, на име Келън се оказа брат й, а момичето новата й съквартирантка. Елън.
- Приятно ми е - обади се братът. - Леко подозрително, което си беше нормално за ситуацията.
- И на мен - отвърна Алдур
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кристен Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Кристен Стюарт
» Келън Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
''The Universe Of Magic''  :: Град :: Жилищна зона-
Идете на: