''The Universe Of Magic''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Darkness will wait you... Roleplay forum
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Приятели на форума...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 25, 2012 1:59 pm by Елън Грейнджър

» Къщата на Кристен Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 17, 2012 11:24 am by Келън Стюарт

» Полянката...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 02, 2012 2:24 pm by Алдур

»  Създаване на Пасивни герои
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 15, 2012 8:41 am by Кристен Стюарт

» Търся си някой за РП..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:50 pm by Елън Грейнджър

» Търся си гадже..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:31 pm by Келън Стюарт

» Съзтезателната писта
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 05, 2012 8:24 pm by Кристен Стюарт

» Тук споделяите идеи за масовото рп..
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 04, 2012 8:35 pm by Кристен Стюарт

» Келън Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 8:54 pm by Кристен Стюарт

Септември 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
КалендарКалендар
Top posters
Кристен Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Елън Грейнджър
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Алдур
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Джейсън
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Алексис Блек
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Келън Стюарт
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
A...
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Ася.
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Катара
Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_voting_barКъщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пон Дек 07, 2020 6:32 pm
Администратор:
Кристен Стюарт



Елън Грейнджър

Ако имате нови идеи за скин,пишете на Елън Грейнджър...


 

 Къщата на Кристен Стюарт

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 9:24 pm



Последната промяна е направена от Кристен Стюарт на Съб Мар 10, 2012 11:13 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 1:41 pm

Дан явно беше станал.Дойде в кухнята,прегърна ме и ме целуна,а след това каза добро утро.
-Добро утро.-казах аз и се усмихнах.
Сипах кафе в две чаши.Сложих малко мляко в кафето си и две бучки захар.Оставих млякото и захарта пред него в случай,че иска да си сложи.Пухчо влезе в кухнята и аз му сипах храна и вода.След като се наяде го пуснах в задния двор да потича.
-Какво искаш за закуска?-попитах го докато си сипвах зърнена закуска в една купичка.
Сипах и малко мляко и започнах да закусвам чакайки го да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 2:57 pm


Алдур си сложи мляко и три бучки захар в кафето и разбърка с лъжичката. Извади я, подпря я на чинийката, вдигна чашата и отпи.
Кристен го попита какво иска за закуска.
- Същото като теб - отвърна той.
Тя сипа и на него зърнена закуска с мляко.
Какво ще правиш днес? - попита той докато закусваха.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 3:43 pm

Хмм.Прехвърлих набързо спомени дали имам някакви уговорки за днес.Е, нямах.
-Хмм...Не знам.-казах аз и повдигнах рамене.
Какво щях да правя днесс?Много добър въпрос.Може да отида на лов,след това на малко шопинг или да гледам някой филм.Да слушам музика.Да плувам в басейна.Или пък да правя нещо друго.Не знам.Явно ще мисля в движение.Доядох си закуската и си изпих кафето.Измих съдовете и когато всичко беше почистено извадих един пепелник и си запалих цигара.Беше като успокоение за всичките ми органи.Отпуснах се.След като си изпуших цигарата я загасих,а Пухчо влезе въртре.Явно се беше натичал и беше целия в сняг.Като го видях да влиза така го погледнах строго и той се върна обратно,изтърси целия сняг от себе си и чак тогава влезе.Усмихнах се и се обърнах към Дан.
-А ти какво ще правиш днес?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:44 pm


Олеле - изрече Алдур поклащайки глава. - Жена и при това така хубава да пуши.
Е решението дали да го прави или не си беше нейно. Това, че той не го одобряваше, не значеше, че всички трябва да мислят така.
- Ще се прибера в къщи да си взема душ и да се избръсна - отвърна той. - После мисля да си купувам мотор.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:57 pm

Хмм.Интересно.Като се замисля и аз трябва да си купя някоя нова играчка.
-Правил ли си дрифт с мотор?-попитах го любопитно.
Беше ми интересно,защото бях правила много щури неща и се чудех дали има още някой толкова луд като мен.Засмях се на собствените си мисли.
-След като спомена мотори ме подсети,че имам нужда от някоя нова играчка.-казах аз.-А не можеш ли да си отложиш плановете с няколко часа?-попитах го съблазнително и го целунах страстно за да му подскажа какво имам предвид.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:10 pm


- Дрифт? - замисли се Алдур - Правил съм доста каскади, но дрифт май не, или не съм разбрал. ( Всъщност не знам какво точно е )
Отвърна на целувка и я прегърна.
- Добра идея - засмя се той. - Определено мога
Целуна я.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:57 pm

Отвърнах му и се усмихнах с/у устните му при отговора.Отново се качихме в моята стая.Сутринта бях сложила едно дърво и сега гореше.Не беше прекалено топло,нито прекалено студено.Блъснах го нежно на леглото и се качих в/у него.Наведох се и го целунах.Започнах да свалям дрехите му и да оставям малки нежни целувки по-голата му кожа.Целунах го точно по ухото и той потрепна.Усмихнах се и се върнах на устните му,а през това време ръцете ми обикаляха по-цялото му тяло.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:57 pm


Качиха се горе в спалнята й и се отзоваха на леглото. Започнаха да се разсъбличат и галят един друг, а през това време непрестанно си разменяха ту кратки и нежни, ту страстни и продължителни целувки.. Алдур я целуна по пъпчето и леко го близна, а след това с устни прокара нежна пътека нагоре, позадържайки се на зърната й до нейните устни..Езиците им бяха преплетени, когато той проникна в нея. Кристен обви ръце около врата му и отново сляха устни
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 6:48 pm

След като проникана в мен го придърпах към мен и го целунах страстно.Ръцете ми бяха обвити около врата му.Боже толкова ме възбуждаше.Започнахме да се движим в синхрон,ту забързвахме,ту забавяхме темпото.Спуснах ръцете си и ги прокарвах по-цялото му тяло,не откъсвайки устни от неговите.Мускулите ми започнаха да се свиват и знаех,че след броени минути оргазмът ще ме завладе.Когато това стана го целунах страстно за да заглуша вика си.Не след дълго и Дан свърши.Легна до мен и аз се сгуших в него.Това май ми ставаше навика.Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 10:03 pm

Хибридът и вампирката се движеха в синхрон, ту забавяйки ту забързвайки темпото, а устните и езиците им се отделяха едни от други само за по секунда и веднага след нея отново страстно и едновременно с това нежно се сливаха . Оргазмът гвръхлетя върху двамата почити едновременно.
Алдур легна до нея, а тя се сгуши в прегръдката му. Той галеше косите й
- Обичам те - каза той изведнъж.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 9:23 am

Бях леко шокирана след неговото изказване,но бързо се овладях.
-Обичам те.-казах в нещо като отговор на неговото "обичам те",но в същото време наистина го обичах.Не исках да го наранявам,или пък някой от семейството ми да го нарани ,само защото е с мен.Божее,защо ме мразеха толкова много?Бях потънала в мисли и не бях чула,че Дан ме вика.Разтърсих глава за да прогоня лошите мисли и се съсредотучих в/у Дан.
-Извинявай бях се отнесла.Какво казваше?-попитах го и зарових глава във врата му,вдишайки аромата.Аромата му беше толкова хубава.Устата ми се напълни със слюнка.Отдръпнах се малко от него борейки се с желанието да го захапя,да бележа нещото ,което е мое.Макар,че той не беше мой.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 3:48 pm

- Обичам те - каза тя в отговор на неговото "обичам те" . Приятна топлина се разля из тялото му, когато чу тези думи. Той наистина я обичаше. Нищо, че се познаваха само от ден. Беше готов на всичко или почити всичко, за да е щастлива и да я закриля..
Алдур я погали по бузата.
- Попитах за какво мислиш - усмихна се той
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 10, 2012 3:59 pm

Какво да му кажа,че се страхувах,че семейството ми може да го нарани,ако ме намерят.Че може да го убият заради мен?Не нямаше да му кажа за това.Не исках да го загубя.
-Нищо важно.-казах с усмивка.
Макар,че го послъгах малко се надявах да не разбере.Не исках да го загубя.Защо не можех да бъда изцяло щастлива?Скрих лицето си във врата му и отново вдишах аромата му,който ми нашепваше да забия зъби във врата му и да опитам кръвта му.Целунах нежно вдлъбнатината м/у ключицата и врата му и се отдръпнах преди да го захапя.Понадигнах се малко облягайки се на лакти и го погледнах.
-Ами ти за какво си мислиш?-попитах го.
Прокарах върховете на пръстите си по гърдите и коремните му плочки,чакайки отговора му.Тялото му беше перфектно.прехапах долната си устна.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 2:29 pm


Алдур гледа няколко секунди прекрасното й лице, надигна се, за да вкуси от сладкия нектар на устните й и пак сложи глава на възглавницата.
- За нас - отвърна той. - И за красотата и щастието на мига. - Момент, който беше един от най - щастливите в целия му досегашен живот.
- Надявам се винаги да сме заедно и да успея да те направя щастлива.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 3:29 pm

Отвърнах на целувката му.Мига беше прекрасен.Бях щастлива за първи път от много време насам и бях с човека,който обичам,макар че се познавахме едва от ден.
Усмихнха се.
- Надявам се винаги да сме заедно и да успея да те направя щастлива.-каза той.
Целунах го страстно и пак сложих глава на гърдите му и започнах да прокарвам пръсти по гудите и коремните му мускули.Още ли не го беше разбрал?Аз бях щастлива.Истински щастлива.Не както бях преди.Преди си слагах маска с фалшива усмивка всеки ден,за да се предпазя.За да не бъда наранена.Играждах стени около себе си ,за да не разберат какво чувствам наистина.Криех чувствата и емоциите си за да не изглеждам слаба и да не натоварвам другите.Всеки един ден беше преструвка.
-Ти вече ме правиш истински щастлива.-казах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 13, 2012 9:17 pm

- Ти вече ме правиш истински щастлива - каза тя и го целуна.
Алдур я целуна в отговор. С пръст, по - точно с показалец започна да рисува кръгчета по голото й рамо. Изведнъж се сети за утрешния ден. Свети Валентин. Какво странно нещо е съдбата? Да срещне любовта два дни преди празника на един от покровителите й.
- Кои са любимите ти цветя - попита я той.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 13, 2012 10:17 pm

Хмм..Любимите ми цветя бяха розите.Черни,червени и лилави рози,но защо ли питаше?
-Ами,любимите ми цветя са розите.Черни,червени и лилави рози.-казах аз.
Извъртях малко главата си на страни и го погледнах.
-Защо?-попитах недуомяваща.
Наистина не знаех защо ме пита.Коя дата сме днес?Оууу.Мисля,че разбрах защо пита.Утре е Свети Валентин.Деня на влюбените.Зачудих се какво да му купя...Сетих се.Ще му купя мотор.Усмихнах се днес наистина трябваше да отида напазар.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 14, 2012 12:08 pm

- Рози, черни, червени и лилави - каза тя
Алдур от своя страна не отвърна защо я пита това. Надигна се от леглото и започна да облича ризата си.
- Трябва да изляза - вече слагаше панталоните. Пазаренето на подарък, нямаше да чака, а и имаше само ден. Вече беше облечен и се наведе към нея. Целуна я нежно
- Обичам те - прошепна с-у устните й и след малко излезе от къщата.
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 14, 2012 12:36 pm

Дан си тръгна и аз останах сама.Станах от леглото и отидох в банята.Изкъпах се и се върнах в стаята.Сложих още едно дърво и камината се разгоря.Използвах една от силите си и изсуших косата си,а след това я направих на букли с машата.Отидох до гардеробната и се зачудих какво да облека.След като щях да ходя на пазар ми трябваше нещо не толкова крещящо.Облякох си едни черни кожени панталони,бяла тениска,черно кожено яке и едни боти с ток.Когато слязох долу си взех кожените ръкавици,а Пухчо ме погледна.
-След няколко часа съм тук.-казах му аз и излязох.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 14, 2012 1:11 pm

Когато паркирах пред къщата моторите вече бяха тук и едно момче,явно кориер ме чакаше.Слязох от колата и отидох до момчето.
-Г-ца Стюарт?-попита той.
-Да.-казах аз.
-Подпишете тук.-каза и ми посочи.
Набързо се подписах и бръкнах в джоба си.Извадих една хилядарка и му я дадох като бакшиш.
-Заповядай.-казах аз,а момчето ме погледна невярващо.
-Ъмм..Благодаря.-каза малко заекващо,а аз само се усмихнах в отговор.
Момчето си тръгна и аз сложих панделка на мотора на Данмоя мотор прибрах в гаража.Коагато се върнах започнах да разтоварвам багажа.Вкарах колата и мотора на Дан в гаража и влязох вътре.Качих се в стаята и разопаковах всичко.След това слязох долу и отидох в кухнята.Взех една банка с животинска кръв и я изпих,а после отидох в хола и си пуснах филм и ядях пуканки.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 20, 2012 12:05 pm

Алдур се беше уговорил с човека от цветарницата да доставят цветята в дома на Кристен и сега пристигайки видя от разстояние, че колата тъкмо си тръгва, вече изпълнили поръчката. Той измина останалото разстояние, а подаръкът, който й беше взел се намираше в джоба му. Позвъни на вратата. След малко Кристен отвори, а от вътре се чу джавкането на Пухчо, който също се появи.
- Здрасти - усмихна се Алдур
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 20, 2012 7:21 pm

След като игледах филма се качих в стаята ми.Взех си душ и си легнах.На сутринта станах облякох се подобаващо за празника и слязох да закуся.На врата се позвъни и отидох да отворя,а Пухчо започна да лае.Пред мен седеше Дан.
- Здрасти -каза той и се усмнихна.
-Хейй.-казах аз с усмивка.-Влизай.-казах и отстъпих малко назад за да може да влезе.
Подаде ми един огромен букет от рози и влезе вътре.Затворих вратата и го последвах извадих една голяма вза и я напълних с вода,а след това сложих и цветята.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:53 am


Алдур й подаде розите, целуна я по устните и влезе. Тя постави цветята в голяма ваза пълна с вода. През това време той клекна и погали няколко пъти малкото хъски. След което се изправи и бръкна в джоба си. Извади от там кутийка.
- Още веднъж честит Свети Валентин - каза той. А в кутийката имаше колие
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Кристен Стюарт
Admin
Кристен Стюарт


Брой мнения : 144
Points : 261
Reputation : 2
Join date : 31.01.2012
Age : 28
Местожителство : Next to the Hell

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 10:15 am

Колието беше прекрасно.
-Благодаря ти.Невероятно е.-казах и се усмихнах.-Е, сега е ред на твоя подарък.-казах и се подсмихнах.
Хванах го за ръката и го повяедех към гаража.Бях сложила покривало и панделка на подаръка му.Вдигнах покривалото и се откри гледката към мотора му.
-Честит Свети Валентин.-казах.-Надявам се,че ти харесва.-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://universe-of-magic.bulgarianforum.net
Алдур
Хибриди
Алдур


Брой мнения : 92
Points : 116
Reputation : 12
Join date : 01.02.2012

Нещо за герой:
Нещо за герой::

Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 27, 2012 11:50 am

Кристен хвана Алдур за ръка и го поведе към гаража, за да му покаже подаръкът за него. Когато влязоха в гаража тя дръпна покривалото, с което го беше покрила.
Алдур гледа няколко секунди мотора и после
- Уау - възкликна. - Страхотен е. Благодаря.
Обзе го желание да покара.
- Ще дойдеш ли за едно кръгче?
Върнете се в началото Go down
http://vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кристен Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Кристен Стюарт
» Келън Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
''The Universe Of Magic''  :: Град :: Жилищна зона-
Идете на: